0 thumbnail image for BONATTI Едноделен Костим за Капење 1-24/65
1 thumbnail image for BONATTI Едноделен Костим за Капење 1-24/65
Selected image for BONATTI Едноделен Костим за Капење 1-24/65
Selected image for BONATTI Едноделен Костим за Капење 1-24/65
Ново

BONATTI Едноделен Костим за Капење 1-24/65

3.299ДЕН

Боја:Розева

Големина

Опис на производот

85% Полиамид 15% Еластин
Собирање: ширина 0% должина0%

Спецификации

Бренд
BONATTI

Тежина и димензии

Тежина
0.5 kg

Карактеристики

Боја на производот
Розева
Пол
Женски
Големина
L
Материјал
85% Полиамид 15% Еластин

Ананас ID

Шифра на производот
DIRW934R7L

EAN /   код

EAN /   код
ANQHWG6T0O
3.299ДЕН

Опис на производот

85% Полиамид 15% Еластин
Собирање: ширина 0% должина0%

Спецификации

Бренд
BONATTI

Тежина и димензии

Тежина
0.5 kg

Карактеристики

Боја на производот
Розева
Пол
Женски
Големина
L
Материјал
85% Полиамид 15% Еластин

Ананас ID

Шифра на производот
DIRW934R7L

EAN /   код

EAN /   код
ANQHWG6T0O
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.