0 thumbnail image for BONATTI Greni P-24 - Женски Танга Гаќи
1 thumbnail image for BONATTI Greni P-24 - Женски Танга Гаќи
2 thumbnail image for BONATTI Greni P-24 - Женски Танга Гаќи
Selected image for BONATTI Greni P-24 - Женски Танга Гаќи
Selected image for BONATTI Greni P-24 - Женски Танга Гаќи
Selected image for BONATTI Greni P-24 - Женски Танга Гаќи
Ново

BONATTI Greni P-24 - Женски Танга Гаќи

669ДЕН

Боја:Виолетова

Големина

Опис на производот

Материјал: 90% Полиамид 10% Еластин

Спецификации

Бренд
BONATTI

Тежина и димензии

Тежина
0.2 kg

Карактеристики

Боја на производот
Виолетова
Пол
Женски
Големина
M
Материјал
Материјал: 90% Полиамид 10% Еластин

Ананас ID

Шифра на производот
L0OTJE3MIB

EAN /   код

EAN /   код
ANDF27JKVQ
669ДЕН

Опис на производот

Материјал: 90% Полиамид 10% Еластин

Спецификации

Бренд
BONATTI

Тежина и димензии

Тежина
0.2 kg

Карактеристики

Боја на производот
Виолетова
Пол
Женски
Големина
M
Материјал
Материјал: 90% Полиамид 10% Еластин

Ананас ID

Шифра на производот
L0OTJE3MIB

EAN /   код

EAN /   код
ANDF27JKVQ
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.