0 thumbnail image for BONATTI Костим за капење - ДОЛЕН ДЕЛ 1-23/10
1 thumbnail image for BONATTI Костим за капење - ДОЛЕН ДЕЛ 1-23/10
Selected image for BONATTI Костим за капење - ДОЛЕН ДЕЛ 1-23/10
Selected image for BONATTI Костим за капење - ДОЛЕН ДЕЛ 1-23/10

BONATTI Костим за капење - ДОЛЕН ДЕЛ 1-23/10

539ДЕН

Боја:Тегет

Големина

Опис на производот

•Материјал: 82% Полиамид 18% Еластин

Спецификации

Бренд
BONATTI

Тежина и димензии

Тежина
0.32 kg

Карактеристики

Боја на производот
Тегет
Големина
XXL

Ананас ID

Шифра на производот
99VBTO7Y19

EAN /   код

EAN /   код
ANDULVQ57N
539ДЕН

Опис на производот

•Материјал: 82% Полиамид 18% Еластин

Спецификации

Бренд
BONATTI

Тежина и димензии

Тежина
0.32 kg

Карактеристики

Боја на производот
Тегет
Големина
XXL

Ананас ID

Шифра на производот
99VBTO7Y19

EAN /   код

EAN /   код
ANDULVQ57N
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.