0 thumbnail image for BONATTI Костим за капење - ДОЛЕН ДЕЛ 1-23/182
1 thumbnail image for BONATTI Костим за капење - ДОЛЕН ДЕЛ 1-23/182
Selected image for BONATTI Костим за капење - ДОЛЕН ДЕЛ 1-23/182
Selected image for BONATTI Костим за капење - ДОЛЕН ДЕЛ 1-23/182

BONATTI Костим за капење - ДОЛЕН ДЕЛ 1-23/182

458ДЕН

Боја:Розева

Големина

Опис на производот

•Материјал: 80% Полиамид 20% Еластин

Спецификации

Бренд
BONATTI

Тежина и димензии

Тежина
0.32 kg

Карактеристики

Боја на производот
Розева
Големина
L

Ананас ID

Шифра на производот
2IQBTY2UJA

EAN /   код

EAN /   код
ANBDMVQCRQ
458ДЕН

Опис на производот

•Материјал: 80% Полиамид 20% Еластин

Спецификации

Бренд
BONATTI

Тежина и димензии

Тежина
0.32 kg

Карактеристики

Боја на производот
Розева
Големина
L

Ананас ID

Шифра на производот
2IQBTY2UJA

EAN /   код

EAN /   код
ANBDMVQCRQ
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.