0 thumbnail image for BONATTI Костим за капење - ДОЛЕН ДЕЛ 1-23/186
1 thumbnail image for BONATTI Костим за капење - ДОЛЕН ДЕЛ 1-23/186
Selected image for BONATTI Костим за капење - ДОЛЕН ДЕЛ 1-23/186
Selected image for BONATTI Костим за капење - ДОЛЕН ДЕЛ 1-23/186

BONATTI Костим за капење - ДОЛЕН ДЕЛ 1-23/186

480ДЕН

Боја:Црна

Големина

Опис на производот

•Материјал: 82% Полиамид 18% Еластин

Спецификации

Бренд
BONATTI

Тежина и димензии

Тежина
0.32 kg

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Големина
L

Ананас ID

Шифра на производот
PGVBTUOB01

EAN /   код

EAN /   код
ANH2MVQ05N
480ДЕН

Опис на производот

•Материјал: 82% Полиамид 18% Еластин

Спецификации

Бренд
BONATTI

Тежина и димензии

Тежина
0.32 kg

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Големина
L

Ананас ID

Шифра на производот
PGVBTUOB01

EAN /   код

EAN /   код
ANH2MVQ05N
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.