0 thumbnail image for BONATTI Костим за капење - ДОЛЕН ДЕЛ 1-23/205
1 thumbnail image for BONATTI Костим за капење - ДОЛЕН ДЕЛ 1-23/205
Selected image for BONATTI Костим за капење - ДОЛЕН ДЕЛ 1-23/205
Selected image for BONATTI Костим за капење - ДОЛЕН ДЕЛ 1-23/205

BONATTI Костим за капење - ДОЛЕН ДЕЛ 1-23/205

467ДЕН

Боја:Шарена

Големина

Опис на производот

•Материјал: 80% Полиамид 20% Еластин

Спецификации

Бренд
BONATTI

Тежина и димензии

Тежина
0.32 kg

Карактеристики

Боја на производот
Шарена
Големина
L

Ананас ID

Шифра на производот
3XPBTAFVPX

EAN /   код

EAN /   код
ANFFMVQN9Q
467ДЕН

Опис на производот

•Материјал: 80% Полиамид 20% Еластин

Спецификации

Бренд
BONATTI

Тежина и димензии

Тежина
0.32 kg

Карактеристики

Боја на производот
Шарена
Големина
L

Ананас ID

Шифра на производот
3XPBTAFVPX

EAN /   код

EAN /   код
ANFFMVQN9Q
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.