0 thumbnail image for BONATTI Костим за капење - ДОЛЕН ДЕЛ 1-23/30
1 thumbnail image for BONATTI Костим за капење - ДОЛЕН ДЕЛ 1-23/30
Selected image for BONATTI Костим за капење - ДОЛЕН ДЕЛ 1-23/30
Selected image for BONATTI Костим за капење - ДОЛЕН ДЕЛ 1-23/30

BONATTI Костим за капење - ДОЛЕН ДЕЛ 1-23/30

559ДЕН

Боја:Шарена

Големина

Опис на производот

•Материјал: 85% Полиамид 15% Еластин

Спецификации

Бренд
BONATTI

Тежина и димензии

Тежина
0.32 kg

Карактеристики

Боја на производот
Шарена
Големина
M

Ананас ID

Шифра на производот
ZAVBTAM41W

EAN /   код

EAN /   код
AN94MVQWOG
559ДЕН

Опис на производот

•Материјал: 85% Полиамид 15% Еластин

Спецификации

Бренд
BONATTI

Тежина и димензии

Тежина
0.32 kg

Карактеристики

Боја на производот
Шарена
Големина
M

Ананас ID

Шифра на производот
ZAVBTAM41W

EAN /   код

EAN /   код
AN94MVQWOG
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.