0 thumbnail image for BONATTI Костим за капење - долен дел 1-23/54
1 thumbnail image for BONATTI Костим за капење - долен дел 1-23/54
Selected image for BONATTI Костим за капење - долен дел 1-23/54
Selected image for BONATTI Костим за капење - долен дел 1-23/54

BONATTI Костим за капење - долен дел 1-23/54

384ДЕН

Боја:Сина

Големина

Опис на производот

• Материјал: 80% Полиамид 20% Еластин

Спецификации

Бренд
BONATTI

Тежина и димензии

Тежина
0.32 kg

Карактеристики

Боја на производот
Сина
Пол
Женски
Големина
S

Ананас ID

Шифра на производот
ZS4E28NQPL

EAN /   код

EAN /   код
ANINLX1BJI
384ДЕН

Опис на производот

• Материјал: 80% Полиамид 20% Еластин

Спецификации

Бренд
BONATTI

Тежина и димензии

Тежина
0.32 kg

Карактеристики

Боја на производот
Сина
Пол
Женски
Големина
S

Ананас ID

Шифра на производот
ZS4E28NQPL

EAN /   код

EAN /   код
ANINLX1BJI
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.