0 thumbnail image for BONATTI Костим за Капење - Долен Дел 1-24/12
1 thumbnail image for BONATTI Костим за Капење - Долен Дел 1-24/12
Selected image for BONATTI Костим за Капење - Долен Дел 1-24/12
Selected image for BONATTI Костим за Капење - Долен Дел 1-24/12
Ново

BONATTI Костим за Капење - Долен Дел 1-24/12

999ДЕН

Боја:Сина

Големина

Опис на производот

85% Полиамид 15% Еластин
Собирање: ширина 0% должина0%

Спецификации

Бренд
BONATTI

Тежина и димензии

Тежина
0.5 kg

Карактеристики

Боја на производот
Сина
Пол
Женски
Големина
XL
Материјал
85% Полиамид 15% Еластин

Ананас ID

Шифра на производот
KKYW95P3NZ

EAN /   код

EAN /   код
AN4QVG6E5P
999ДЕН

Опис на производот

85% Полиамид 15% Еластин
Собирање: ширина 0% должина0%

Спецификации

Бренд
BONATTI

Тежина и димензии

Тежина
0.5 kg

Карактеристики

Боја на производот
Сина
Пол
Женски
Големина
XL
Материјал
85% Полиамид 15% Еластин

Ананас ID

Шифра на производот
KKYW95P3NZ

EAN /   код

EAN /   код
AN4QVG6E5P
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.