Selected image for BONATTI Костим за Капење - Долен Дел 1-24/162
Ново

BONATTI Костим за Капење - Долен Дел 1-24/162

1.659ДЕН

Боја:Бела

Големина

Опис на производот

82% Полиамид 18% Еластин
Собирање: ширина 0% должина0%

Спецификации

Бренд
BONATTI

Тежина и димензии

Тежина
0.5 kg

Карактеристики

Боја на производот
Бела
Пол
Женски
Големина
M
Материјал
82% Полиамид 18% Еластин

Ананас ID

Шифра на производот
73KW9IG62A

EAN /   код

EAN /   код
ANG6XG6LKQ
1.659ДЕН

Опис на производот

82% Полиамид 18% Еластин
Собирање: ширина 0% должина0%

Спецификации

Бренд
BONATTI

Тежина и димензии

Тежина
0.5 kg

Карактеристики

Боја на производот
Бела
Пол
Женски
Големина
M
Материјал
82% Полиамид 18% Еластин

Ананас ID

Шифра на производот
73KW9IG62A

EAN /   код

EAN /   код
ANG6XG6LKQ
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.