0 thumbnail image for BONATTI Костим за Капење - Долен Дел 1-24/207
1 thumbnail image for BONATTI Костим за Капење - Долен Дел 1-24/207
Selected image for BONATTI Костим за Капење - Долен Дел 1-24/207
Selected image for BONATTI Костим за Капење - Долен Дел 1-24/207
Ново

BONATTI Костим за Капење - Долен Дел 1-24/207

1.259ДЕН

Боја:Црна

Големина

Опис на производот

85% Полиамид 15% Еластин
Собирање: ширина 0% должина0%

Спецификации

Бренд
BONATTI

Тежина и димензии

Тежина
0.5 kg

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Пол
Женски
Големина
XL
Материјал
85% Полиамид 15% Еластин

Ананас ID

Шифра на производот
LIYW9WAHIO

EAN /   код

EAN /   код
ANCKVG626H
1.259ДЕН

Опис на производот

85% Полиамид 15% Еластин
Собирање: ширина 0% должина0%

Спецификации

Бренд
BONATTI

Тежина и димензии

Тежина
0.5 kg

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Пол
Женски
Големина
XL
Материјал
85% Полиамид 15% Еластин

Ананас ID

Шифра на производот
LIYW9WAHIO

EAN /   код

EAN /   код
ANCKVG626H
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.