0 thumbnail image for BONATTI Костим за Капење - Долен Дел 1-24/216
1 thumbnail image for BONATTI Костим за Капење - Долен Дел 1-24/216
Selected image for BONATTI Костим за Капење - Долен Дел 1-24/216
Selected image for BONATTI Костим за Капење - Долен Дел 1-24/216
Ново

BONATTI Костим за Капење - Долен Дел 1-24/216

1.559ДЕН

Боја:Црна

Големина

Опис на производот

82% Полиамид 18% Еластин
Собирање: ширина 0% должина0%

Спецификации

Бренд
BONATTI

Тежина и димензии

Тежина
0.5 kg

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Пол
Женски
Големина
M
Материјал
82% Полиамид 18% Еластин

Ананас ID

Шифра на производот
1RCOAX222N

EAN /   код

EAN /   код
AN4YXG6J99
1.559ДЕН

Опис на производот

82% Полиамид 18% Еластин
Собирање: ширина 0% должина0%

Спецификации

Бренд
BONATTI

Тежина и димензии

Тежина
0.5 kg

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Пол
Женски
Големина
M
Материјал
82% Полиамид 18% Еластин

Ананас ID

Шифра на производот
1RCOAX222N

EAN /   код

EAN /   код
AN4YXG6J99
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.