0 thumbnail image for BONATTI Костим за Капење - Долен Дел 1-24/226
1 thumbnail image for BONATTI Костим за Капење - Долен Дел 1-24/226
Selected image for BONATTI Костим за Капење - Долен Дел 1-24/226
Selected image for BONATTI Костим за Капење - Долен Дел 1-24/226
Ново

BONATTI Костим за Капење - Долен Дел 1-24/226

1.199ДЕН

Боја:Црна

Големина

Опис на производот

85% Полиамид 15% Еластин
Собирање: ширина 0% должина0%

Спецификации

Бренд
BONATTI

Тежина и димензии

Тежина
0.5 kg

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Пол
Женски
Големина
L
Материјал
85% Полиамид 15% Еластин

Ананас ID

Шифра на производот
2MYW9RHZUT

EAN /   код

EAN /   код
ANQMVG6P3Y
1.199ДЕН

Опис на производот

85% Полиамид 15% Еластин
Собирање: ширина 0% должина0%

Спецификации

Бренд
BONATTI

Тежина и димензии

Тежина
0.5 kg

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Пол
Женски
Големина
L
Материјал
85% Полиамид 15% Еластин

Ананас ID

Шифра на производот
2MYW9RHZUT

EAN /   код

EAN /   код
ANQMVG6P3Y
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.