0 thumbnail image for BONATTI Костим за Капење - Долен Дел 1-24/28
1 thumbnail image for BONATTI Костим за Капење - Долен Дел 1-24/28
Selected image for BONATTI Костим за Капење - Долен Дел 1-24/28
Selected image for BONATTI Костим за Капење - Долен Дел 1-24/28
Ново

BONATTI Костим за Капење - Долен Дел 1-24/28

1.159ДЕН

Боја:Тегет

Големина

Опис на производот

82% Полиамид 18% Еластин
Собирање: ширина 0% должина0%
Длабок слип

Спецификации

Бренд
BONATTI

Тежина и димензии

Тежина
0.5 kg

Карактеристики

Боја на производот
Тегет
Пол
Женски
Големина
M
Материјал
82% Полиамид 18% Еластин

Ананас ID

Шифра на производот
VMCOASEWUV

EAN /   код

EAN /   код
ANGUXG6WAU
1.159ДЕН

Опис на производот

82% Полиамид 18% Еластин
Собирање: ширина 0% должина0%
Длабок слип

Спецификации

Бренд
BONATTI

Тежина и димензии

Тежина
0.5 kg

Карактеристики

Боја на производот
Тегет
Пол
Женски
Големина
M
Материјал
82% Полиамид 18% Еластин

Ананас ID

Шифра на производот
VMCOASEWUV

EAN /   код

EAN /   код
ANGUXG6WAU
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.