0 thumbnail image for BONATTI Костим за Капење - Долен Дел 1-24/33
1 thumbnail image for BONATTI Костим за Капење - Долен Дел 1-24/33
Selected image for BONATTI Костим за Капење - Долен Дел 1-24/33
Selected image for BONATTI Костим за Капење - Долен Дел 1-24/33
Ново

BONATTI Костим за Капење - Долен Дел 1-24/33

1.599ДЕН

Боја:Црвена

Големина

Опис на производот

85% Полиамид 15% Еластин
Собирање: ширина 0% должина0%
Долен дел - слип

Спецификации

Бренд
BONATTI

Тежина и димензии

Тежина
0.5 kg

Карактеристики

Боја на производот
Црвена
Пол
Женски
Големина
S
Материјал
85% Полиамид 15% Еластин

Ананас ID

Шифра на производот
J8KW9X4R06

EAN /   код

EAN /   код
ANJQWG6MBV
1.599ДЕН

Опис на производот

85% Полиамид 15% Еластин
Собирање: ширина 0% должина0%
Долен дел - слип

Спецификации

Бренд
BONATTI

Тежина и димензии

Тежина
0.5 kg

Карактеристики

Боја на производот
Црвена
Пол
Женски
Големина
S
Материјал
85% Полиамид 15% Еластин

Ананас ID

Шифра на производот
J8KW9X4R06

EAN /   код

EAN /   код
ANJQWG6MBV
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.