0 thumbnail image for BONATTI Костим за Капење - Долен Дел 1-24/37
1 thumbnail image for BONATTI Костим за Капење - Долен Дел 1-24/37
Selected image for BONATTI Костим за Капење - Долен Дел 1-24/37
Selected image for BONATTI Костим за Капење - Долен Дел 1-24/37
Ново

BONATTI Костим за Капење - Долен Дел 1-24/37

1.359ДЕН

Боја:Црвена

Големина

Опис на производот

85% Полиамид 15% Еластин
Собирање: ширина 0% должина0%
Долен дел - длабок слип

Спецификации

Бренд
BONATTI

Тежина и димензии

Тежина
0.5 kg

Карактеристики

Боја на производот
Црвена
Пол
Женски
Големина
XL
Материјал
85% Полиамид 15% Еластин

Ананас ID

Шифра на производот
ITRW9S1EVH

EAN /   код

EAN /   код
ANE1WG6X1M
1.359ДЕН

Опис на производот

85% Полиамид 15% Еластин
Собирање: ширина 0% должина0%
Долен дел - длабок слип

Спецификации

Бренд
BONATTI

Тежина и димензии

Тежина
0.5 kg

Карактеристики

Боја на производот
Црвена
Пол
Женски
Големина
XL
Материјал
85% Полиамид 15% Еластин

Ананас ID

Шифра на производот
ITRW9S1EVH

EAN /   код

EAN /   код
ANE1WG6X1M
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.