0 thumbnail image for BONATTI Костим за Капење - Долен Дел 1-24/66
1 thumbnail image for BONATTI Костим за Капење - Долен Дел 1-24/66
Selected image for BONATTI Костим за Капење - Долен Дел 1-24/66
Selected image for BONATTI Костим за Капење - Долен Дел 1-24/66
Ново

BONATTI Костим за Капење - Долен Дел 1-24/66

1.199ДЕН

Боја:Розева

Големина

Опис на производот

80% Полиамид 20% Еластин
Собирање: ширина 0% должина0%
Долен дел - бразилијана

Спецификации

Бренд
BONATTI

Тежина и димензии

Тежина
0.5 kg

Карактеристики

Боја на производот
Розева
Пол
Женски
Големина
XL
Материјал
80% Полиамид 20% Еластин

Ананас ID

Шифра на производот
ERRW91L3GF

EAN /   код

EAN /   код
AN8WVG6S2C
1.199ДЕН

Опис на производот

80% Полиамид 20% Еластин
Собирање: ширина 0% должина0%
Долен дел - бразилијана

Спецификации

Бренд
BONATTI

Тежина и димензии

Тежина
0.5 kg

Карактеристики

Боја на производот
Розева
Пол
Женски
Големина
XL
Материјал
80% Полиамид 20% Еластин

Ананас ID

Шифра на производот
ERRW91L3GF

EAN /   код

EAN /   код
AN8WVG6S2C
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.