0 thumbnail image for BONATTI Костим за капење - ГОРЕН ДЕЛ 1-23/182
1 thumbnail image for BONATTI Костим за капење - ГОРЕН ДЕЛ 1-23/182
Selected image for BONATTI Костим за капење - ГОРЕН ДЕЛ 1-23/182
Selected image for BONATTI Костим за капење - ГОРЕН ДЕЛ 1-23/182

BONATTI Костим за капење - ГОРЕН ДЕЛ 1-23/182

701ДЕН

Боја:Розева

Големина

Опис на производот

•Материјал: 80% Полиамид 20% Еластин

Спецификации

Бренд
BONATTI

Тежина и димензии

Тежина
0.32 kg

Карактеристики

Боја на производот
Розева
Големина
XL

Ананас ID

Шифра на производот
DMQBTZIB4O

EAN /   код

EAN /   код
ANKCMVQ1Z1
701ДЕН

Опис на производот

•Материјал: 80% Полиамид 20% Еластин

Спецификации

Бренд
BONATTI

Тежина и димензии

Тежина
0.32 kg

Карактеристики

Боја на производот
Розева
Големина
XL

Ананас ID

Шифра на производот
DMQBTZIB4O

EAN /   код

EAN /   код
ANKCMVQ1Z1
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.