0 thumbnail image for BONATTI Костим за капење - ГОРЕН ДЕЛ 1-23/186
1 thumbnail image for BONATTI Костим за капење - ГОРЕН ДЕЛ 1-23/186
Selected image for BONATTI Костим за капење - ГОРЕН ДЕЛ 1-23/186
Selected image for BONATTI Костим за капење - ГОРЕН ДЕЛ 1-23/186

BONATTI Костим за капење - ГОРЕН ДЕЛ 1-23/186

602ДЕН

Боја:Црна

Големина

Опис на производот

•Материјал: 82% Полиамид 18% Еластин

Спецификации

Бренд
BONATTI

Тежина и димензии

Тежина
0.32 kg

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Големина
M

Ананас ID

Шифра на производот
0DVBTEGI51

EAN /   код

EAN /   код
ANB1MVQ0GY
602ДЕН

Опис на производот

•Материјал: 82% Полиамид 18% Еластин

Спецификации

Бренд
BONATTI

Тежина и димензии

Тежина
0.32 kg

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Големина
M

Ананас ID

Шифра на производот
0DVBTEGI51

EAN /   код

EAN /   код
ANB1MVQ0GY
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.