0 thumbnail image for BONATTI Костим за капење - ГОРЕН ДЕЛ 1-23/205
1 thumbnail image for BONATTI Костим за капење - ГОРЕН ДЕЛ 1-23/205
2 thumbnail image for BONATTI Костим за капење - ГОРЕН ДЕЛ 1-23/205
Selected image for BONATTI Костим за капење - ГОРЕН ДЕЛ 1-23/205
Selected image for BONATTI Костим за капење - ГОРЕН ДЕЛ 1-23/205
Selected image for BONATTI Костим за капење - ГОРЕН ДЕЛ 1-23/205

BONATTI Костим за капење - ГОРЕН ДЕЛ 1-23/205

696ДЕН

Боја:Шарена

Големина

Опис на производот

•Материјал: 80% Полиамид 20% Еластин

Спецификации

Бренд
BONATTI

Тежина и димензии

Тежина
0.32 kg

Карактеристики

Боја на производот
Шарена
Големина
80B

Ананас ID

Шифра на производот
GVPBTZMRN1

EAN /   код

EAN /   код
ANEEMVQFQ1
696ДЕН

Опис на производот

•Материјал: 80% Полиамид 20% Еластин

Спецификации

Бренд
BONATTI

Тежина и димензии

Тежина
0.32 kg

Карактеристики

Боја на производот
Шарена
Големина
80B

Ананас ID

Шифра на производот
GVPBTZMRN1

EAN /   код

EAN /   код
ANEEMVQFQ1
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.