0 thumbnail image for BONATTI Костим за капење - ГОРЕН ДЕЛ 1-23/207
1 thumbnail image for BONATTI Костим за капење - ГОРЕН ДЕЛ 1-23/207
2 thumbnail image for BONATTI Костим за капење - ГОРЕН ДЕЛ 1-23/207
Selected image for BONATTI Костим за капење - ГОРЕН ДЕЛ 1-23/207
Selected image for BONATTI Костим за капење - ГОРЕН ДЕЛ 1-23/207
Selected image for BONATTI Костим за капење - ГОРЕН ДЕЛ 1-23/207

BONATTI Костим за капење - ГОРЕН ДЕЛ 1-23/207

743ДЕН

Боја:Шарена

Големина

Опис на производот

•Материјал: 80% Полиамид 20% Еластин

Спецификации

Бренд
BONATTI

Тежина и димензии

Тежина
0.32 kg

Карактеристики

Боја на производот
Шарена
Големина
75C

Ананас ID

Шифра на производот
U5QBTAQPZ2

EAN /   код

EAN /   код
ANWFMVQVLQ
743ДЕН

Опис на производот

•Материјал: 80% Полиамид 20% Еластин

Спецификации

Бренд
BONATTI

Тежина и димензии

Тежина
0.32 kg

Карактеристики

Боја на производот
Шарена
Големина
75C

Ананас ID

Шифра на производот
U5QBTAQPZ2

EAN /   код

EAN /   код
ANWFMVQVLQ
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.