0 thumbnail image for BONATTI Костим за капење - ГОРЕН ДЕЛ 1-23/44
1 thumbnail image for BONATTI Костим за капење - ГОРЕН ДЕЛ 1-23/44
2 thumbnail image for BONATTI Костим за капење - ГОРЕН ДЕЛ 1-23/44
Selected image for BONATTI Костим за капење - ГОРЕН ДЕЛ 1-23/44
Selected image for BONATTI Костим за капење - ГОРЕН ДЕЛ 1-23/44
Selected image for BONATTI Костим за капење - ГОРЕН ДЕЛ 1-23/44

BONATTI Костим за капење - ГОРЕН ДЕЛ 1-23/44

690ДЕН

Боја:Тегет

Големина

Опис на производот

•Материјал: 85% Полиамид 15% Еластин

Спецификации

Бренд
BONATTI

Тежина и димензии

Тежина
0.32 kg

Карактеристики

Боја на производот
Тегет
Големина
75B

Ананас ID

Шифра на производот
GKVBTJJ1HO

EAN /   код

EAN /   код
ANE5MVQEFP
690ДЕН

Опис на производот

•Материјал: 85% Полиамид 15% Еластин

Спецификации

Бренд
BONATTI

Тежина и димензии

Тежина
0.32 kg

Карактеристики

Боја на производот
Тегет
Големина
75B

Ананас ID

Шифра на производот
GKVBTJJ1HO

EAN /   код

EAN /   код
ANE5MVQEFP
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.