0 thumbnail image for BONATTI Костим за капење - ГОРЕН ДЕЛ 1-23/54
1 thumbnail image for BONATTI Костим за капење - ГОРЕН ДЕЛ 1-23/54
Selected image for BONATTI Костим за капење - ГОРЕН ДЕЛ 1-23/54
Selected image for BONATTI Костим за капење - ГОРЕН ДЕЛ 1-23/54

BONATTI Костим за капење - ГОРЕН ДЕЛ 1-23/54

602ДЕН

Боја:Сина

Големина

Опис на производот

•Материјал: 80% Полиамид 20% Еластин

Спецификации

Бренд
BONATTI

Тежина и димензии

Тежина
0.32 kg

Карактеристики

Боја на производот
Сина
Големина
M

Ананас ID

Шифра на производот
9JVBTGUS0M

EAN /   код

EAN /   код
ANN7MVQANQ
602ДЕН

Опис на производот

•Материјал: 80% Полиамид 20% Еластин

Спецификации

Бренд
BONATTI

Тежина и димензии

Тежина
0.32 kg

Карактеристики

Боја на производот
Сина
Големина
M

Ананас ID

Шифра на производот
9JVBTGUS0M

EAN /   код

EAN /   код
ANN7MVQANQ
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.