0 thumbnail image for BONATTI Костим за Капење - Горен Дел 1-24/12
1 thumbnail image for BONATTI Костим за Капење - Горен Дел 1-24/12
Selected image for BONATTI Костим за Капење - Горен Дел 1-24/12
Selected image for BONATTI Костим за Капење - Горен Дел 1-24/12
Ново

BONATTI Костим за Капење - Горен Дел 1-24/12

999ДЕН

Боја:Црна

Големина

Опис на производот

85% Полиамид 15% Еластин
Собирање: ширина 0% должина0%

Спецификации

Бренд
BONATTI

Тежина и димензии

Тежина
0.5 kg

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Пол
Женски
Големина
XL
Материјал
85% Полиамид 15% Еластин

Ананас ID

Шифра на производот
I9KW9XWSTW

EAN /   код

EAN /   код
ANQ7XG65VE
999ДЕН

Опис на производот

85% Полиамид 15% Еластин
Собирање: ширина 0% должина0%

Спецификации

Бренд
BONATTI

Тежина и димензии

Тежина
0.5 kg

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Пол
Женски
Големина
XL
Материјал
85% Полиамид 15% Еластин

Ананас ID

Шифра на производот
I9KW9XWSTW

EAN /   код

EAN /   код
ANQ7XG65VE
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.