0 thumbnail image for BONATTI Костим за Капење - Горен Дел 1-24/131
1 thumbnail image for BONATTI Костим за Капење - Горен Дел 1-24/131
2 thumbnail image for BONATTI Костим за Капење - Горен Дел 1-24/131
Selected image for BONATTI Костим за Капење - Горен Дел 1-24/131
Selected image for BONATTI Костим за Капење - Горен Дел 1-24/131
Selected image for BONATTI Костим за Капење - Горен Дел 1-24/131
Ново

BONATTI Костим за Капење - Горен Дел 1-24/131

1.099ДЕН

Боја:Сина

Големина

Опис на производот

80% Полиамид 20% Еластин
Собирање: ширина 0% должина0%

Спецификации

Бренд
BONATTI

Тежина и димензии

Тежина
0.5 kg

Карактеристики

Боја на производот
Сина
Пол
Женски
Големина
75B
Материјал
80% Полиамид 20% Еластин

Ананас ID

Шифра на производот
G6KW9AXQUS

EAN /   код

EAN /   код
ANO2XG69MH
1.099ДЕН

Опис на производот

80% Полиамид 20% Еластин
Собирање: ширина 0% должина0%

Спецификации

Бренд
BONATTI

Тежина и димензии

Тежина
0.5 kg

Карактеристики

Боја на производот
Сина
Пол
Женски
Големина
75B
Материјал
80% Полиамид 20% Еластин

Ананас ID

Шифра на производот
G6KW9AXQUS

EAN /   код

EAN /   код
ANO2XG69MH
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.