0 thumbnail image for BONATTI Костим за Капење - Горен Дел 1-24/209
1 thumbnail image for BONATTI Костим за Капење - Горен Дел 1-24/209
Selected image for BONATTI Костим за Капење - Горен Дел 1-24/209
Selected image for BONATTI Костим за Капење - Горен Дел 1-24/209
Ново

BONATTI Костим за Капење - Горен Дел 1-24/209

1.299ДЕН

Боја:Црна

Големина

Опис на производот

85% Полиамид 15% Еластин
Собирање: ширина 0% должина0%

Спецификации

Бренд
BONATTI

Тежина и димензии

Тежина
0.5 kg

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Пол
Женски
Големина
M
Материјал
85% Полиамид 15% Еластин

Ананас ID

Шифра на производот
BZRW9ELXW2

EAN /   код

EAN /   код
ANIXVG6F0O
1.299ДЕН

Опис на производот

85% Полиамид 15% Еластин
Собирање: ширина 0% должина0%

Спецификации

Бренд
BONATTI

Тежина и димензии

Тежина
0.5 kg

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Пол
Женски
Големина
M
Материјал
85% Полиамид 15% Еластин

Ананас ID

Шифра на производот
BZRW9ELXW2

EAN /   код

EAN /   код
ANIXVG6F0O
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.