0 thumbnail image for BONATTI Костим за Капење - Горен Дел 1-24/211
1 thumbnail image for BONATTI Костим за Капење - Горен Дел 1-24/211
Selected image for BONATTI Костим за Капење - Горен Дел 1-24/211
Selected image for BONATTI Костим за Капење - Горен Дел 1-24/211
Ново

BONATTI Костим за Капење - Горен Дел 1-24/211

1.499ДЕН

Боја:Црна

Големина

Опис на производот

82% Полиамид 18% Еластин
Собирање: ширина 0% должина0%

Спецификации

Бренд
BONATTI

Тежина и димензии

Тежина
0.5 kg

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Пол
Женски
Големина
80D
Материјал
82% Полиамид 18% Еластин

Ананас ID

Шифра на производот
K5KW9OFLXR

EAN /   код

EAN /   код
AN39XG62WL
1.499ДЕН

Опис на производот

82% Полиамид 18% Еластин
Собирање: ширина 0% должина0%

Спецификации

Бренд
BONATTI

Тежина и димензии

Тежина
0.5 kg

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Пол
Женски
Големина
80D
Материјал
82% Полиамид 18% Еластин

Ананас ID

Шифра на производот
K5KW9OFLXR

EAN /   код

EAN /   код
AN39XG62WL
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.