0 thumbnail image for BONATTI Костим за Капење - Горен Дел 1-24/214
1 thumbnail image for BONATTI Костим за Капење - Горен Дел 1-24/214
2 thumbnail image for BONATTI Костим за Капење - Горен Дел 1-24/214
Selected image for BONATTI Костим за Капење - Горен Дел 1-24/214
Selected image for BONATTI Костим за Капење - Горен Дел 1-24/214
Selected image for BONATTI Костим за Капење - Горен Дел 1-24/214
Ново

BONATTI Костим за Капење - Горен Дел 1-24/214

1.099ДЕН

Боја:Шарена

Големина

Опис на производот

82% Полиамид 18% Еластин
Собирање: ширина 0% должина0%

Спецификации

Бренд
BONATTI

Тежина и димензии

Тежина
0.5 kg

Карактеристики

Боја на производот
Шарена
Пол
Женски
Големина
M
Материјал
82% Полиамид 18% Еластин

Ананас ID

Шифра на производот
0QRW9P1S67

EAN /   код

EAN /   код
ANAYVG6S9C
1.099ДЕН

Опис на производот

82% Полиамид 18% Еластин
Собирање: ширина 0% должина0%

Спецификации

Бренд
BONATTI

Тежина и димензии

Тежина
0.5 kg

Карактеристики

Боја на производот
Шарена
Пол
Женски
Големина
M
Материјал
82% Полиамид 18% Еластин

Ананас ID

Шифра на производот
0QRW9P1S67

EAN /   код

EAN /   код
ANAYVG6S9C
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.