0 thumbnail image for BONATTI Костим за Капење - Горен Дел 1-24/217
1 thumbnail image for BONATTI Костим за Капење - Горен Дел 1-24/217
Selected image for BONATTI Костим за Капење - Горен Дел 1-24/217
Selected image for BONATTI Костим за Капење - Горен Дел 1-24/217
Ново

BONATTI Костим за Капење - Горен Дел 1-24/217

1.799ДЕН

Боја:Шарена

Големина

Опис на производот

82% Полиамид 18% Еластин
Собирање: ширина 0% должина0%
Тврда D корпа

Спецификации

Бренд
BONATTI

Тежина и димензии

Тежина
0.5 kg

Карактеристики

Боја на производот
Шарена
Пол
Женски
Големина
85D
Материјал
82% Полиамид 18% Еластин

Ананас ID

Шифра на производот
T9BW9EGNON

EAN /   код

EAN /   код
AN5BXG6CML
1.799ДЕН

Опис на производот

82% Полиамид 18% Еластин
Собирање: ширина 0% должина0%
Тврда D корпа

Спецификации

Бренд
BONATTI

Тежина и димензии

Тежина
0.5 kg

Карактеристики

Боја на производот
Шарена
Пол
Женски
Големина
85D
Материјал
82% Полиамид 18% Еластин

Ананас ID

Шифра на производот
T9BW9EGNON

EAN /   код

EAN /   код
AN5BXG6CML
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.