0 thumbnail image for BONATTI Костим за Капење - Горен Дел 1-24/228
1 thumbnail image for BONATTI Костим за Капење - Горен Дел 1-24/228
Selected image for BONATTI Костим за Капење - Горен Дел 1-24/228
Selected image for BONATTI Костим за Капење - Горен Дел 1-24/228
Ново

BONATTI Костим за Капење - Горен Дел 1-24/228

1.099ДЕН

Боја:Црна

Големина

Опис на производот

85% Полиамид 15% Еластин
Собирање: ширина 0% должина0%

Спецификации

Бренд
BONATTI

Тежина и димензии

Тежина
0.5 kg

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Пол
Женски
Големина
85B
Материјал
85% Полиамид 15% Еластин

Ананас ID

Шифра на производот
M3KW9WERQ0

EAN /   код

EAN /   код
AN65XG6M61
1.099ДЕН

Опис на производот

85% Полиамид 15% Еластин
Собирање: ширина 0% должина0%

Спецификации

Бренд
BONATTI

Тежина и димензии

Тежина
0.5 kg

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Пол
Женски
Големина
85B
Материјал
85% Полиамид 15% Еластин

Ананас ID

Шифра на производот
M3KW9WERQ0

EAN /   код

EAN /   код
AN65XG6M61
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.