0 thumbnail image for BONATTI Костим за Капење - Горен Дел 1-24/37
1 thumbnail image for BONATTI Костим за Капење - Горен Дел 1-24/37
2 thumbnail image for BONATTI Костим за Капење - Горен Дел 1-24/37
Selected image for BONATTI Костим за Капење - Горен Дел 1-24/37
Selected image for BONATTI Костим за Капење - Горен Дел 1-24/37
Selected image for BONATTI Костим за Капење - Горен Дел 1-24/37
Ново

BONATTI Костим за Капење - Горен Дел 1-24/37

1.359ДЕН

Боја:Црвена

Големина

Опис на производот

85% Полиамид 15% Еластин
Собирање: ширина 0% должина0%
Горен дел костим за капење - push up

Спецификации

Бренд
BONATTI

Тежина и димензии

Тежина
0.5 kg

Карактеристики

Боја на производот
Црвена
Пол
Женски
Големина
M
Материјал
85% Полиамид 15% Еластин

Ананас ID

Шифра на производот
OEBW9DNYUW

EAN /   код

EAN /   код
AN2JXG6WU2
1.359ДЕН

Опис на производот

85% Полиамид 15% Еластин
Собирање: ширина 0% должина0%
Горен дел костим за капење - push up

Спецификации

Бренд
BONATTI

Тежина и димензии

Тежина
0.5 kg

Карактеристики

Боја на производот
Црвена
Пол
Женски
Големина
M
Материјал
85% Полиамид 15% Еластин

Ананас ID

Шифра на производот
OEBW9DNYUW

EAN /   код

EAN /   код
AN2JXG6WU2
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.