0 thumbnail image for BONATTI Костим за Капење - Горен Дел 1-24/41
1 thumbnail image for BONATTI Костим за Капење - Горен Дел 1-24/41
Selected image for BONATTI Костим за Капење - Горен Дел 1-24/41
Selected image for BONATTI Костим за Капење - Горен Дел 1-24/41
Ново

BONATTI Костим за Капење - Горен Дел 1-24/41

1.199ДЕН

Боја:Бела

Големина

Опис на производот

82% Полиамид 18% Еластин
Собирање: ширина 0% должина0%

Спецификации

Бренд
BONATTI

Тежина и димензии

Тежина
0.5 kg

Карактеристики

Боја на производот
Бела
Пол
Женски
Големина
80D
Материјал
82% Полиамид 18% Еластин

Ананас ID

Шифра на производот
CABW9BABPD

EAN /   код

EAN /   код
ANZCXG6MDQ
1.199ДЕН

Опис на производот

82% Полиамид 18% Еластин
Собирање: ширина 0% должина0%

Спецификации

Бренд
BONATTI

Тежина и димензии

Тежина
0.5 kg

Карактеристики

Боја на производот
Бела
Пол
Женски
Големина
80D
Материјал
82% Полиамид 18% Еластин

Ананас ID

Шифра на производот
CABW9BABPD

EAN /   код

EAN /   код
ANZCXG6MDQ
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.