0 thumbnail image for BONATTI Костим за Капење - Горен Дел 1-24/43
1 thumbnail image for BONATTI Костим за Капење - Горен Дел 1-24/43
Selected image for BONATTI Костим за Капење - Горен Дел 1-24/43
Selected image for BONATTI Костим за Капење - Горен Дел 1-24/43
Ново

BONATTI Костим за Капење - Горен Дел 1-24/43

1.499ДЕН

Боја:Портокалова

Големина

Опис на производот

85% Полиамид 15% Еластин
Собирање: ширина 0% должина0%

Спецификации

Бренд
BONATTI

Тежина и димензии

Тежина
0.5 kg

Карактеристики

Боја на производот
Портокалова
Пол
Женски
Големина
L
Материјал
85% Полиамид 15% Еластин

Ананас ID

Шифра на производот
8SRW94Z1RW

EAN /   код

EAN /   код
ANR9WG6BS0
1.499ДЕН

Опис на производот

85% Полиамид 15% Еластин
Собирање: ширина 0% должина0%

Спецификации

Бренд
BONATTI

Тежина и димензии

Тежина
0.5 kg

Карактеристики

Боја на производот
Портокалова
Пол
Женски
Големина
L
Материјал
85% Полиамид 15% Еластин

Ананас ID

Шифра на производот
8SRW94Z1RW

EAN /   код

EAN /   код
ANR9WG6BS0
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.