0 thumbnail image for BONATTI Костим за Капење - Горен Дел 1-24/62
1 thumbnail image for BONATTI Костим за Капење - Горен Дел 1-24/62
Selected image for BONATTI Костим за Капење - Горен Дел 1-24/62
Selected image for BONATTI Костим за Капење - Горен Дел 1-24/62
Ново

BONATTI Костим за Капење - Горен Дел 1-24/62

1.199ДЕН

Боја:Зелена

Големина

Опис на производот

85% Полиамид 15% Еластин
Собирање: ширина 0% должина0%
Горен дел - тврда D корпа

Спецификации

Бренд
BONATTI

Тежина и димензии

Тежина
0.5 kg

Карактеристики

Боја на производот
Зелена
Пол
Женски
Големина
80D
Материјал
85% Полиамид 15% Еластин

Ананас ID

Шифра на производот
BIBW9BQXGG

EAN /   код

EAN /   код
ANXDXG6WCH
1.199ДЕН

Опис на производот

85% Полиамид 15% Еластин
Собирање: ширина 0% должина0%
Горен дел - тврда D корпа

Спецификации

Бренд
BONATTI

Тежина и димензии

Тежина
0.5 kg

Карактеристики

Боја на производот
Зелена
Пол
Женски
Големина
80D
Материјал
85% Полиамид 15% Еластин

Ананас ID

Шифра на производот
BIBW9BQXGG

EAN /   код

EAN /   код
ANXDXG6WCH
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.