0 thumbnail image for BONATTI Latrisha P-24 - Женски Пижами
1 thumbnail image for BONATTI Latrisha P-24 - Женски Пижами
2 thumbnail image for BONATTI Latrisha P-24 - Женски Пижами
3 thumbnail image for BONATTI Latrisha P-24 - Женски Пижами
4 thumbnail image for BONATTI Latrisha P-24 - Женски Пижами
Selected image for BONATTI Latrisha P-24 - Женски Пижами
Selected image for BONATTI Latrisha P-24 - Женски Пижами
Selected image for BONATTI Latrisha P-24 - Женски Пижами
Selected image for BONATTI Latrisha P-24 - Женски Пижами
Selected image for BONATTI Latrisha P-24 - Женски Пижами
Ново

BONATTI Latrisha P-24 - Женски Пижами

2.199ДЕН

Боја:Бела

Големина

Опис на производот

Материјал: горен дел 95% Вискоза 5% Еластин, долен дел 100% Вискоза

Спецификации

Бренд
BONATTI

Тежина и димензии

Тежина
0.5 kg

Карактеристики

Боја на производот
Бела
Пол
Женски
Големина
L
Материјал
Материјал: горен дел 95% Вискоза 5% Еластин, долен дел 100% Вискоза

Ананас ID

Шифра на производот
BUNTJQNEYL

EAN /   код

EAN /   код
ANOG27JQST
2.199ДЕН

Опис на производот

Материјал: горен дел 95% Вискоза 5% Еластин, долен дел 100% Вискоза

Спецификации

Бренд
BONATTI

Тежина и димензии

Тежина
0.5 kg

Карактеристики

Боја на производот
Бела
Пол
Женски
Големина
L
Материјал
Материјал: горен дел 95% Вискоза 5% Еластин, долен дел 100% Вискоза

Ананас ID

Шифра на производот
BUNTJQNEYL

EAN /   код

EAN /   код
ANOG27JQST
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.