0 thumbnail image for BONATTI Marla P-24 - Женски Пижами
1 thumbnail image for BONATTI Marla P-24 - Женски Пижами
2 thumbnail image for BONATTI Marla P-24 - Женски Пижами
3 thumbnail image for BONATTI Marla P-24 - Женски Пижами
Selected image for BONATTI Marla P-24 - Женски Пижами
Selected image for BONATTI Marla P-24 - Женски Пижами
Selected image for BONATTI Marla P-24 - Женски Пижами
Selected image for BONATTI Marla P-24 - Женски Пижами
Ново

BONATTI Marla P-24 - Женски Пижами

1.999ДЕН

Боја:Розева

Големина

Опис на производот

Материјал: 100% Памук

Спецификации

Бренд
BONATTI

Тежина и димензии

Тежина
0.5 kg

Карактеристики

Боја на производот
Розева
Пол
Женски
Големина
S
Материјал
Материјал: 100% Памук

Ананас ID

Шифра на производот
CPNTJA3P6C

EAN /   код

EAN /   код
ANYG27J3QZ
1.999ДЕН

Опис на производот

Материјал: 100% Памук

Спецификации

Бренд
BONATTI

Тежина и димензии

Тежина
0.5 kg

Карактеристики

Боја на производот
Розева
Пол
Женски
Големина
S
Материјал
Материјал: 100% Памук

Ананас ID

Шифра на производот
CPNTJA3P6C

EAN /   код

EAN /   код
ANYG27J3QZ
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.