0 thumbnail image for BONATTI Mirabel P-24 - Женска Наметка
1 thumbnail image for BONATTI Mirabel P-24 - Женска Наметка
2 thumbnail image for BONATTI Mirabel P-24 - Женска Наметка
Selected image for BONATTI Mirabel P-24 - Женска Наметка
Selected image for BONATTI Mirabel P-24 - Женска Наметка
Selected image for BONATTI Mirabel P-24 - Женска Наметка
Ново

BONATTI Mirabel P-24 - Женска Наметка

2.159ДЕН

Боја:Крем

Големина

Опис на производот

Материјал: 89% Полиамид 11% Еластин

Спецификации

Бренд
BONATTI

Тежина и димензии

Тежина
0.3 kg

Карактеристики

Боја на производот
Крем
Пол
Женски
Големина
L
Материјал
Материјал: 89% Полиамид 11% Еластин

Ананас ID

Шифра на производот
E3OTJUQNRC

EAN /   код

EAN /   код
ANXI27JRYU
2.159ДЕН

Опис на производот

Материјал: 89% Полиамид 11% Еластин

Спецификации

Бренд
BONATTI

Тежина и димензии

Тежина
0.3 kg

Карактеристики

Боја на производот
Крем
Пол
Женски
Големина
L
Материјал
Материјал: 89% Полиамид 11% Еластин

Ананас ID

Шифра на производот
E3OTJUQNRC

EAN /   код

EAN /   код
ANXI27JRYU
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.