Slike BOOKY - Дневникот на Првачето
Slike BOOKY - Дневникот на Првачето
Slike BOOKY - Дневникот на Првачето
Slike BOOKY - Дневникот на Првачето
Slike BOOKY - Дневникот на Првачето
Slike BOOKY - Дневникот на Првачето
Slike BOOKY - Дневникот на Првачето
Slike BOOKY - Дневникот на Првачето
Slike BOOKY - Дневникот на Првачето
Slike BOOKY - Дневникот на Првачето
Slike BOOKY - Дневникот на Првачето
Slike BOOKY - Дневникот на Првачето

BOOKY - Дневникот на Првачето

Aloe Ogranic
990ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Со секој купен BOOKY Дневникот на Првачето донираме 15% од цената на нашите СОС другарчиња.
Јазик: ‎ Македонски
Страници‏: ‎ 96 страници
Димензии: ‎ 148 x 210 mm
Формат: А5
Нуди страници за цртање и изразување на својата креативност и стилска презентација што изразува тоа што сте ти драго прваче
Бои: мултиколор страници во боја со цртежи, игри и песнички
Црно-бели страници за боење и цртање и илустрации по желба
Извонредни квалитетни бели и разнобојни страници кои нудат мазна површина за пишување
Вежби за пишување и учење на азбуката и броевите
Можете да користите моливи, боички, пенкала, пастели итн. – совршен за создавање колажи и први идеи за уметнички дела!
Мат тврда корица со неверојатен дизајн кој ја зголемува креативноста и со пантлика за одбележување страни
Се препорачува за BOOKY другарчиња на возраст од 5+
BOOKY Дневникот на Првачето доаѓа во комплет со дополнителни училишни материјали и тоа booky футрола, молив, гума, стикер за да го приспособите овој симпатичен спомен дневник по желба, распоред на часови, потсетници за родендени за твоите другарчиња и мапа од нашата убава татковина!
Дневникот на Првачето е 100% Македонски производ, развиен, дизајниран и печатен во Република Северна Македонија.

Спецификации

Бренд
BOOKY

Ананас ID

Шифра на производот
SYEYNKHVME

EAN /   код

EAN /   код
AN6EZPNHIT
990ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Со секој купен BOOKY Дневникот на Првачето донираме 15% од цената на нашите СОС другарчиња.
Јазик: ‎ Македонски
Страници‏: ‎ 96 страници
Димензии: ‎ 148 x 210 mm
Формат: А5
Нуди страници за цртање и изразување на својата креативност и стилска презентација што изразува тоа што сте ти драго прваче
Бои: мултиколор страници во боја со цртежи, игри и песнички
Црно-бели страници за боење и цртање и илустрации по желба
Извонредни квалитетни бели и разнобојни страници кои нудат мазна површина за пишување
Вежби за пишување и учење на азбуката и броевите
Можете да користите моливи, боички, пенкала, пастели итн. – совршен за создавање колажи и први идеи за уметнички дела!
Мат тврда корица со неверојатен дизајн кој ја зголемува креативноста и со пантлика за одбележување страни
Се препорачува за BOOKY другарчиња на возраст од 5+
BOOKY Дневникот на Првачето доаѓа во комплет со дополнителни училишни материјали и тоа booky футрола, молив, гума, стикер за да го приспособите овој симпатичен спомен дневник по желба, распоред на часови, потсетници за родендени за твоите другарчиња и мапа од нашата убава татковина!
Дневникот на Првачето е 100% Македонски производ, развиен, дизајниран и печатен во Република Северна Македонија.

Спецификации

Бренд
BOOKY

Ананас ID

Шифра на производот
SYEYNKHVME

EAN /   код

EAN /   код
AN6EZPNHIT

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.