Slike BORMIOLI Чаша 25 сл модул сет 6/1
Slike BORMIOLI Чаша 25 сл модул сет 6/1

BORMIOLI Чаша 25 сл модул сет 6/1

Меркур
245ДЕН

Боја:Без боја

Информации за испорака

Опис на производот

BORMIOLI Чаша 25 Сл Модул Сет 6/1

Спецификации

Бренд
BORMIOLI

Карактеристики

Тип на производ
Контејнери за носење храна
Боја на производот
Без боја

Ананас ID

Шифра на производот
O41TPTJ6HZ

EAN /   код

EAN /   код
800436007884
245ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

BORMIOLI Чаша 25 Сл Модул Сет 6/1

Спецификации

Бренд
BORMIOLI

Карактеристики

Тип на производ
Контејнери за носење храна
Боја на производот
Без боја

Ананас ID

Шифра на производот
O41TPTJ6HZ

EAN /   код

EAN /   код
800436007884
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.