Slike BOSCH Акумулаторски одвртувач - куфер
Slike BOSCH Акумулаторски одвртувач - куфер

BOSCH Акумулаторски одвртувач - куфер

Меркур
11.350 ДЕНЗаштеда 1.703 ДЕН
9.647ДЕН
Понудата важи од 17/02/2024 до 29/02/2024

Боја:Сина

Информации за испорака

Опис на производот

Дијаметар на вежба во алуминиум, макс. 10 мм
Дијаметар на дупчење во дрво, макс. 20 мм
Дијаметар на челична дупка, макс. 10 мм
Дијаметар на завртката, макс. 8 мм
Тип на батерија Литиумјонска батерија

Спецификации

Бренд
Bosch

Технички детали

Боја на производот
Сина

Ананас ID

Шифра на производот
HFCW2B4IWO

EAN /   код

EAN /   код
316514095532
11.350 ДЕНЗаштеда 1.703 ДЕН
9.647ДЕН
Понудата важи од 17/02/2024 до 29/02/2024

Информации за испорака

Опис на производот

Дијаметар на вежба во алуминиум, макс. 10 мм
Дијаметар на дупчење во дрво, макс. 20 мм
Дијаметар на челична дупка, макс. 10 мм
Дијаметар на завртката, макс. 8 мм
Тип на батерија Литиумјонска батерија

Спецификации

Бренд
Bosch

Технички детали

Боја на производот
Сина

Ананас ID

Шифра на производот
HFCW2B4IWO

EAN /   код

EAN /   код
316514095532
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.