Slike BOSCH Блендер MMB 6141B
Slike BOSCH Блендер MMB 6141B

BOSCH Блендер MMB 6141B

АНАНАС ШОП
5.260ДЕН

Боја:Црна

Информации за испорака

Опис на производот

•MMB6141B e блендер од 1200 W –со 30.000 вртежи во минута
•Sistem Pro-Performance: за оптимална текстура на густи пијалоци, дури и кога се направени од замрзнато овошје или цврсти состојки
•Ножеви ProEdge со систем EasyKlick: совршени резултати и лесно чистење благодарение на ножеви од не’рѓосувачки челик произведени во Германија
•Бокал ThermoSafe со забрзувачи на проток и употреблив волумен од 1,5 литри
•Благодарение на пластичните делови “BPA-free” храната секогаш ќе Ви биде здрава и безбедна
•Моќен мотор: 1200 W, 30.000 вртежи во минута
•Висококвалитетни сечила од не’рѓосувачки челик ProEdge произведени во Солинген, Германија
•Две поставки за брзина и пулсна функција
•Pulse funkcija: работи како пулс
•Мерица на садот (максимум 1500 ml)
•Лесно се чисти: деловите што може да се мијат во машината за садови (капак, додаток за притискање)
•Сите пластични делови што се во контакт со храна се “BPA-free”

Спецификации

Бренд
Bosch

Технички детали

Боја на производот
Црна

Ананас ID

Шифра на производот
PEHIB8DUBU

EAN /   код

EAN /   код
ANPOON9WPH
5.260ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

•MMB6141B e блендер од 1200 W –со 30.000 вртежи во минута
•Sistem Pro-Performance: за оптимална текстура на густи пијалоци, дури и кога се направени од замрзнато овошје или цврсти состојки
•Ножеви ProEdge со систем EasyKlick: совршени резултати и лесно чистење благодарение на ножеви од не’рѓосувачки челик произведени во Германија
•Бокал ThermoSafe со забрзувачи на проток и употреблив волумен од 1,5 литри
•Благодарение на пластичните делови “BPA-free” храната секогаш ќе Ви биде здрава и безбедна
•Моќен мотор: 1200 W, 30.000 вртежи во минута
•Висококвалитетни сечила од не’рѓосувачки челик ProEdge произведени во Солинген, Германија
•Две поставки за брзина и пулсна функција
•Pulse funkcija: работи како пулс
•Мерица на садот (максимум 1500 ml)
•Лесно се чисти: деловите што може да се мијат во машината за садови (капак, додаток за притискање)
•Сите пластични делови што се во контакт со храна се “BPA-free”

Спецификации

Бренд
Bosch

Технички детали

Боја на производот
Црна

Ананас ID

Шифра на производот
PEHIB8DUBU

EAN /   код

EAN /   код
ANPOON9WPH

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.