Slike BOSCH Блендер MMB 6382M
Slike BOSCH Блендер MMB 6382M

BOSCH Блендер MMB 6382M

АНАНАС ШОП
9.990ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

•MMB6382M блендер, VitaPower Serie | 4 1200 W нерѓосувачки челик
•Моќност (W): 1.200 до 30000 вртежи до минута
•Материјал на куќиште: нерѓосувачки челик
•Тежина (kg): 4,545
•Димензии ШхВхД 23х41х19 cm
•ThermoSafe стаклен бокал и заштитен поклопец
•Pro-Performance: за оптимална текстура на густи напитоци

Спецификации

Бренд
Bosch

Ананас ID

Шифра на производот
9BJIBZHL5G

EAN /   код

EAN /   код
ANBPON9R3D
9.990ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

•MMB6382M блендер, VitaPower Serie | 4 1200 W нерѓосувачки челик
•Моќност (W): 1.200 до 30000 вртежи до минута
•Материјал на куќиште: нерѓосувачки челик
•Тежина (kg): 4,545
•Димензии ШхВхД 23х41х19 cm
•ThermoSafe стаклен бокал и заштитен поклопец
•Pro-Performance: за оптимална текстура на густи напитоци

Спецификации

Бренд
Bosch

Ананас ID

Шифра на производот
9BJIBZHL5G

EAN /   код

EAN /   код
ANBPON9R3D

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.