Slike BOSCH Бургија сдс плус-5х 8х100х160 бетон/арматура
Slike BOSCH Бургија сдс плус-5х 8х100х160 бетон/арматура

BOSCH Бургија сдс плус-5х 8х100х160 бетон/арматура

Меркур
245 ДЕНЗаштеда 37 ДЕН
208ДЕН
Понудата важи од 17/02/2024 до 29/02/2024

Информации за испорака

Опис на производот

BOSCH Бургија сдс плус-5х 8х100х160 бетон/арматура

Спецификации

Бренд
Bosch

Ананас ID

Шифра на производот
CC8NTUM93I

EAN /   код

EAN /   код
694950922342
245 ДЕНЗаштеда 37 ДЕН
208ДЕН
Понудата важи од 17/02/2024 до 29/02/2024

Информации за испорака

Опис на производот

BOSCH Бургија сдс плус-5х 8х100х160 бетон/арматура

Спецификации

Бренд
Bosch

Ананас ID

Шифра на производот
CC8NTUM93I

EAN /   код

EAN /   код
694950922342
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.