Slike BOSCH Бургија сдс плус -7х 10х100х150
Slike BOSCH Бургија сдс плус -7х 10х100х150

BOSCH Бургија сдс плус -7х 10х100х150

Меркур
550 ДЕНЗаштеда 83 ДЕН
467ДЕН
Понудата важи од 17/02/2024 до 29/02/2024

Информации за испорака

Опис на производот

BOSCH Бургија сдс плус -7х 10х100х150

Спецификации

Бренд
Bosch

Ананас ID

Шифра на производот
IQ9NTEE47Z

EAN /   код

EAN /   код
316514084450
550 ДЕНЗаштеда 83 ДЕН
467ДЕН
Понудата важи од 17/02/2024 до 29/02/2024

Информации за испорака

Опис на производот

BOSCH Бургија сдс плус -7х 10х100х150

Спецификации

Бренд
Bosch

Ананас ID

Шифра на производот
IQ9NTEE47Z

EAN /   код

EAN /   код
316514084450
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.