Slike BOSCH Бургија за метал 13,0 мм
Slike BOSCH Бургија за метал 13,0 мм

BOSCH Бургија за метал 13,0 мм

Меркур
225ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

BOSCH Бургија поинтек метал 13,0 мм

Спецификации

Бренд
Bosch

Ананас ID

Шифра на производот
6F8NTDAE4M

EAN /   код

EAN /   код
316514090686
225ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

BOSCH Бургија поинтек метал 13,0 мм

Спецификации

Бренд
Bosch

Ананас ID

Шифра на производот
6F8NTDAE4M

EAN /   код

EAN /   код
316514090686
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.