Slike BOSCH Целосно вградена машина за миење садови SMV4ITX11E црна
Slike BOSCH Целосно вградена машина за миење садови SMV4ITX11E црна
Slike BOSCH Целосно вградена машина за миење садови SMV4ITX11E црна
Slike BOSCH Целосно вградена машина за миење садови SMV4ITX11E црна
Slike BOSCH Целосно вградена машина за миење садови SMV4ITX11E црна
Slike BOSCH Целосно вградена машина за миење садови SMV4ITX11E црна
Slike BOSCH Целосно вградена машина за миење садови SMV4ITX11E црна
Slike BOSCH Целосно вградена машина за миење садови SMV4ITX11E црна
Slike BOSCH Целосно вградена машина за миење садови SMV4ITX11E црна
Slike BOSCH Целосно вградена машина за миење садови SMV4ITX11E црна
Slike BOSCH Целосно вградена машина за миење садови SMV4ITX11E црна
Slike BOSCH Целосно вградена машина за миење садови SMV4ITX11E црна
Slike BOSCH Целосно вградена машина за миење садови SMV4ITX11E црна
Slike BOSCH Целосно вградена машина за миење садови SMV4ITX11E црна
Slike BOSCH Целосно вградена машина за миење садови SMV4ITX11E црна
Slike BOSCH Целосно вградена машина за миење садови SMV4ITX11E црна
Slike BOSCH Целосно вградена машина за миење садови SMV4ITX11E црна
Slike BOSCH Целосно вградена машина за миење садови SMV4ITX11E црна
Slike BOSCH Целосно вградена машина за миење садови SMV4ITX11E црна
Slike BOSCH Целосно вградена машина за миење садови SMV4ITX11E црна
Slike BOSCH Целосно вградена машина за миење садови SMV4ITX11E црна
Slike BOSCH Целосно вградена машина за миење садови SMV4ITX11E црна
Slike BOSCH Целосно вградена машина за миење садови SMV4ITX11E црна
Slike BOSCH Целосно вградена машина за миење садови SMV4ITX11E црна

BOSCH Целосно вградена машина за миење садови SMV4ITX11E црна

Нептун
35.999 ДЕНЗаштеда 2.000 ДЕН
33.999ДЕН
Понудата важи од 07/12/2023 до 13/12/2023

Боја:Црна

Информации за испорака

Опис на производот

Технички информации:
• Тип на инсталација: Целосно вградена
• Боја: Црна
• Подвижна работна плоча: Не
• Можност за избор на декоративен панел: декоративна лента не е достапна
• Прилагодлива основа: и хоризонтална и вертикална
• Класа на енергетска ефикасност: E
• Емисии на бучава во воздухот: 46 dB(A) re 1 pW
• Класа на емисија на бучава во воздухот: C
• Потрошувачка на вода во еко програмата во литри по циклус: 9,5 l
• Времетраење на програмата: 4:10 ч
• Потрошувачка на енергија за 100 циклуси со еко програма: 92 kWh
• Максимален број на комплети за јадење: 12
• Список на програми: Автоматски 45-65°C, Прилагодена програма, Еко, Интензивна, Брзо L, Тивко ракување
• Дополнителни функции: Дополнително суво, Домашно поврзување, Нега на машината, Половина полнење
• AquaStop: Да
• Начин на сушење: Вродена топлина
• Вграден додаток 2: плоча за бариера на пареа

Големина и тежина:
• Димензии на уредот: 815 x 598 x 550 mm
• Длабочина со отворена врата на 90 степени: 1.150 mm
• Максимална висина на монтирање: 875 mm
• Минимална ширина на монтирање: 600 mm
• Максимална ширина на монтирање: 608 mm
• Длабочина на монтирање: 550 mm
• Нето тежина: 34,3 kg

Спецификации

Бренд
Bosch

Карактеристики

Земја на потекло
Полска
Боја на производот
Црна

Изведба

Програми за миење садови
• Автоматски 45-65°C • Прилагодена програма • Еко • Интензивна • Брзо Л • Тивко работење
Систем за сушење
Вродена топлина
Време на циклус
250 min
Ниво на бучава
46 dB
Тајмер за одложен почеток
Да
Одложен почеток
24 č
температура (макс)
70 °C
Број на комплет
12 kompleti posuđa

Моќ

Потрошувачка на вода по циклус
9.5 L
Потрошувачка на енергија на 100 циклуси
92 kWh

Тежина

Длабочина
550 mm
Висина
815 mm
Ширина
598 mm

Ананас ID

Шифра на производот
4JT05ZYP9Y

EAN /   код

EAN /   код
4242005199358
35.999 ДЕНЗаштеда 2.000 ДЕН
33.999ДЕН
Понудата важи од 07/12/2023 до 13/12/2023

Информации за испорака

Опис на производот

Технички информации:
• Тип на инсталација: Целосно вградена
• Боја: Црна
• Подвижна работна плоча: Не
• Можност за избор на декоративен панел: декоративна лента не е достапна
• Прилагодлива основа: и хоризонтална и вертикална
• Класа на енергетска ефикасност: E
• Емисии на бучава во воздухот: 46 dB(A) re 1 pW
• Класа на емисија на бучава во воздухот: C
• Потрошувачка на вода во еко програмата во литри по циклус: 9,5 l
• Времетраење на програмата: 4:10 ч
• Потрошувачка на енергија за 100 циклуси со еко програма: 92 kWh
• Максимален број на комплети за јадење: 12
• Список на програми: Автоматски 45-65°C, Прилагодена програма, Еко, Интензивна, Брзо L, Тивко ракување
• Дополнителни функции: Дополнително суво, Домашно поврзување, Нега на машината, Половина полнење
• AquaStop: Да
• Начин на сушење: Вродена топлина
• Вграден додаток 2: плоча за бариера на пареа

Големина и тежина:
• Димензии на уредот: 815 x 598 x 550 mm
• Длабочина со отворена врата на 90 степени: 1.150 mm
• Максимална висина на монтирање: 875 mm
• Минимална ширина на монтирање: 600 mm
• Максимална ширина на монтирање: 608 mm
• Длабочина на монтирање: 550 mm
• Нето тежина: 34,3 kg

Спецификации

Бренд
Bosch

Карактеристики

Земја на потекло
Полска
Боја на производот
Црна

Изведба

Програми за миење садови
• Автоматски 45-65°C • Прилагодена програма • Еко • Интензивна • Брзо Л • Тивко работење
Систем за сушење
Вродена топлина
Време на циклус
250 min
Ниво на бучава
46 dB
Тајмер за одложен почеток
Да
Одложен почеток
24 č
температура (макс)
70 °C
Број на комплет
12 kompleti posuđa

Моќ

Потрошувачка на вода по циклус
9.5 L
Потрошувачка на енергија на 100 циклуси
92 kWh

Тежина

Длабочина
550 mm
Висина
815 mm
Ширина
598 mm

Ананас ID

Шифра на производот
4JT05ZYP9Y

EAN /   код

EAN /   код
4242005199358
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.