Slike BOSCH Филтер BBZ 41 FG ALL
Slike BOSCH Филтер BBZ 41 FG ALL

BOSCH Филтер BBZ 41 FG ALL

АНАНАС ШОП
790ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

•Сет 4 филтер кеси
•Одговараат на BSG7….
•За сите видови правосмукалки со тип G
•Висок квалитет

Спецификации

Бренд
Bosch

Ананас ID

Шифра на производот
CSHIB0XZGG

EAN /   код

EAN /   код
AN45PN9JGC
790ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

•Сет 4 филтер кеси
•Одговараат на BSG7….
•За сите видови правосмукалки со тип G
•Висок квалитет

Спецификации

Бренд
Bosch

Ананас ID

Шифра на производот
CSHIB0XZGG

EAN /   код

EAN /   код
AN45PN9JGC

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.