Slike BOSCH Филтер BBZ 41 FP
Slike BOSCH Филтер BBZ 41 FP

BOSCH Филтер BBZ 41 FP

АНАНАС ШОП
899ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

•Сет 4 филтер кеси
•Одговараат на BSG8
•За вид на правосмукалка G
•Висок квалитет

Спецификации

Бренд
Bosch

Ананас ID

Шифра на производот
JOIIBM080J

EAN /   код

EAN /   код
ANE5PN9APK
899ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

•Сет 4 филтер кеси
•Одговараат на BSG8
•За вид на правосмукалка G
•Висок квалитет

Спецификации

Бренд
Bosch

Ананас ID

Шифра на производот
JOIIBM080J

EAN /   код

EAN /   код
ANE5PN9APK

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.