Slike BOSCH Гнф 35 ца за канали
Slike BOSCH Гнф 35 ца за канали

BOSCH Гнф 35 ца за канали

Меркур
43.800ДЕН

Боја:Сина

Информации за испорака

Опис на производот

Брзина на мирување 9.300 вртежи во минута
Номинална потрошувачка на енергија 1.400 вати
Прилагодлива длабочина на каналот 0 - 35 мм
Ширина на сечење 3 - 39 мм
Дијаметар на диск 150 мм
Излезна моќност 820 вати
Тежина 4,7 кг
Димензии на алатката (должина) 316 мм
Димензии на алатот (висина) 346 мм

Спецификации

Бренд
Bosch

Технички детали

Боја на производот
Сина

Ананас ID

Шифра на производот
BR5P6WCY1V

EAN /   код

EAN /   код
316514027551
43.800ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Брзина на мирување 9.300 вртежи во минута
Номинална потрошувачка на енергија 1.400 вати
Прилагодлива длабочина на каналот 0 - 35 мм
Ширина на сечење 3 - 39 мм
Дијаметар на диск 150 мм
Излезна моќност 820 вати
Тежина 4,7 кг
Димензии на алатката (должина) 316 мм
Димензии на алатот (висина) 346 мм

Спецификации

Бренд
Bosch

Технички детали

Боја на производот
Сина

Ананас ID

Шифра на производот
BR5P6WCY1V

EAN /   код

EAN /   код
316514027551
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.