Selected image for BOSCH Грил TFB 3302

BOSCH Грил TFB 3302

AНАНАС ШОП
4.990 ДЕНЗаштеда 500 ДЕН
4.490ДЕН
Понудата важи од 15/04/2024 до 30/04/2024

Боја:Златна

Опис на производот

•Tостер
•Mоќност 1800 w
•Горна и долна грејна плоча
•Голема површина на плочите 220×380см
•Регулирање на температурата
•Нелеплив материјал на плочите
•Плочите се отстрануваат

Спецификации

Бренд
Bosch

Тежина и димензии

Тежина
1.81 kg

Технички детали

Боја на производот
Златна

Ананас ID

Шифра на производот
JFJIBXT49B

EAN /   код

EAN /   код
ANFVON9TRT
4.990 ДЕНЗаштеда 500 ДЕН
4.490ДЕН
Понудата важи од 15/04/2024 до 30/04/2024

Опис на производот

•Tостер
•Mоќност 1800 w
•Горна и долна грејна плоча
•Голема површина на плочите 220×380см
•Регулирање на температурата
•Нелеплив материјал на плочите
•Плочите се отстрануваат

Спецификации

Бренд
Bosch

Тежина и димензии

Тежина
1.81 kg

Технички детали

Боја на производот
Златна

Ананас ID

Шифра на производот
JFJIBXT49B

EAN /   код

EAN /   код
ANFVON9TRT
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.